HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Pegasus Güvenlik; müşteri kelimesini dağarcığından çıkarmış, yerine iş ortaklığını koymuştur. İş ortaklarını ise ailesi olarak görür. Bu ortaklığın, yani ailenin vazgeçilmez güven kaynağı Pegasus Güvenlik çalışanlarıdır. Sorumluluk, güven, görev prensibi gibi birçok değer çalışanlarımızın düsturu olmuş, kişisel eğitimleri bu yönde verilmiştir.

Pegasus Güvenlik olarak biz; 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun’unun verdiği yetkiler çerçevesinde, en son teknoloji ürünlerini kullanan profesyonel kadromuzla 7/24 güvenlik hizmetleri veriyoruz.

VİZYON

Ailesinin (İş ortakları) güvenlik beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, son teknoloji cihazlarını kullanıp, sektörde güvenlik ihtiyacı duyan kurumlar ve tüzel kişiler tarafından tercih edilen, özel eğitimli personel kadrosuyla güvenlik alanının lider firması olmaktır.

MİSYON

Pegasus Güvenlik Hizmetleri çalışanları, konumları ne olursa olsun eğitimlerini en üst seviyede almayı, bilimi ve son model teknoloji ürünlerini kullanarak ufuklarını devamlı geniş tutmayı, optimum maliyetle üst düzey güvenlik çözümleri sunmayı görev edinmiştir.

HEDEFLERİMİZ

Güvenliğin işletmeler ve şahıslar için daha fazla önem kazandığı yirmibirinci yüzyılda en büyük hedefimiz; güvenlik hizmetlerimizi iş ahlakımız, çalışma prensibimiz ve değişmez ilkelerimizle uygulayarak, sorumluluğunu üstlendiğimiz yurtiçi ve yurtdışı projelerinde lider güvenlik markası olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Hizmet verdiği kurum ve şahısların güvenlik alanındaki beklenti ve ihtiyaçlarını, deneyimli yönetim kadrosu, eğitimli saha personeli ve teknolojinin son ürünleriyle karşılayan Pegasus Güvenlik; ileri görüşlü, en büyük yatırım kaynağı eğitimli iş gücü olan, bilim ve teknolojiye önem veren yapısı ile muadillerinden her zaman farklı bir konumdadır.